Herečka Klára Cibulková: Co mi pomohlo překonat vleklé potíže a trápení?

Možná to znáte. Trápí vás dlouhodobá zdravotní situace a na její řešení nemáte čas?

Herečka Klára Cibulková se nám svěřila se svým příběhem a také s tím, že našla řešení, které vyzkoušela a může vám ho doporučit.

„Točila jsem se v začarovaném kruhu svého zdravotního stavu. V každodenním zápřahu jsem neměla čas situaci řešit s urologem a zavařila si tak na dlouhodobé potíže. Nevěděla jsem, jak z toho ven a hledala jsem, co by mi pomohlo podpořit moji odolnost. Až mi blízký přítel, který je lékař, doporučil PRAGOMED ProfiFyto+Enzym. Každý den zkouším v divadle, večer mám představení a do toho natáčení nebo dlouhé hodiny ve studiu. PRAGOMED ProfiFyto+Enzym mi pomáhá překonat období velké zátěže a umožňuje mi být stále v pohybu a cítit se fit.

Klára Cibulková v Ordinaci v růžové zahradě 2,  foto: Monika Navrátilová a TV Nova

Klára Cibulková v Ordinaci v růžové zahradě 2, foto: Monika Navrátilová a TV Nova

Klára Cibulková a Tomáš Pavelka v představení Agent, tzv. společenský, Švandovo divadlo, Testis, z.s., foto: Alena Hrbková

Pracovním nástrojem herce je totiž jeho tělo, které dostává zabrat. Problémy s koleny, rameny nebo zády jsou na denním pořádku a mnohdy končí na operačním sále. A to je pro herce čára přes rozpočet. Uprostřed zkoušení nebo natáčení si prostě nemůžeme dovolit vypadnout. Ale jsme jen lidi. A když se něco takového přihodí, potřebujeme se rychle vrátit zpět v plné síle na plac. Například můj herecký kolega nedávno řešil obtíže s kolenem. Po operaci užíval plné hrsti jiného enzymatického přípravku, který mu způsobil zažívací problémy. Ty ho omezovaly během zkoušek i představení, a tak ho musel přestat brát. Já beru jenom 4 tablety PRAGOMED ProfiFyto+Enzymu denně a cítím se skvěle. Kolega ho začal užívat také a snáší ho velmi dobře. Jsem ráda, že přípravek se osvědčil nejen mně, ale i mému okolí. Přijde mi sympatická i jeho cena, která nezatěžuje rodinný rozpočet, a já se cítím silná a spokojená.“

Vaše Klára Cibulková

Hlavní výhody PRAGOMED ProfiFyto+Enzym

 

  • Silný a rychlý účinek díky unikátní kombinaci
  • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
  • Velmi dobrá snášenlivost a tolerance
  • Dostupná a rozumná cena pro každého
  • Ke krátkodobému (intenzivnímu) i dlouhodobému užívání

PRAGOMED ProfiFyto+Enzym je výjimečný enzymatický přípravek se silným a rychlým účinkem díky unikátní kombinaci oblíbených enzymů s přírodními extrakty a zároveň dobrou snášenlivostí za rozumnou cenu.

Nakupujte zde:

www.pragomed.cz

Kamenná prodejna PRAGOMED, Štefánikova 28, Praha 5, T: 725 752 369

www.benu.cz

Síť lékáren BENU po celé ČR.

Navštivte náš