800 111 360 info@pragomed.cz

O nás

Společnost PRAGOMED, s.r.o. vyvíjí originální a inovativní doplňky stravy zejména pro péči o pohybový aparát, urologické ústrojí a na podporu imunity. Na vývoji a využití těchto produktů PRAGOMED, s.r.o. spolupracuje s českými lékaři, kteří znají nejlépe potřeby českých zákazníků. Vznikají tak doplňky stravy, které vhodně doplňují zavedené postupy a pomáhají tak zlepšovat kvalitu života.

Pouze lékaři mohou kvalifikovaně posoudit potřeby českých zákazníků a správně zhodnotit, komu mohou být tyto doplňky stravy nejvíce prospěšné a lékaři mají také nejlepší přehled a zpětnou vazbu o průběhu jejich užívání. Proto tyto přípravky získáte u vybraných lékařů, v Zákaznickém centru na telefonu 800 111 360, v našem e-shopu a v kamenných podnikových prodejnách v Praze.

Všechny naše přípravky mají osvědčení z výroby garantující jejich složení, prošly laboratorním testováním, obdržely Certifikát o zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu a jsou notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Vzhledem k vývoji legislativy EU týkající se zdravotních tvrzení u doplňků stravy průběžně aktualizujeme naše obalové a písemné materiály v souladu s příslušnými státními orgány zodpovědnými za tuto oblast. Zejména však máme mnoho spokojených zákazníků, což považujeme za nejlepší referenci.

Navštivte náš

CzechEnglish