844 111 315 info@pragomed.cz

O produktu

Špičkový doplněk stravy Profi Fyto+Enzym®(FytoEnzym) je komplexní a posílený enzymatický přípravek. Obsahuje unikátní kombinaci enzymů s rostlinnými extrakty.

  • Nové posílené enzymy o rostlinné extrakty
  • Pro Vaše zdraví, aktivní život a celkovou pohodu
  • Výhodné balení šetří peníze:
    2 přípravky za cenu 1
  • 60 tobolek + 60 tablet pouze 790 Kč
  • Snadné užívání a pohodlné dávkování
  • Ověřené výsledky spokojenosti zákazníků

NOVINKA: Nové složení a ENTEROSOLVENTNÍ obal tablet ENZYM

Nový ENTEROSOLVENTNÍ (ve střevě rozpustný) obal tablet ENZYM (2. dóza doplňku stravy Profi Fyto+Enzym®) zajišťuje ochranu obsažených enzymů před inaktivací v kyselém prostředí žaludku. Obal tablety se rozpustí až v mírně zásaditém prostředí tenkého střeva, kde uvolňuje svůj obsah. Je tak zajištěna maximální aktivita enzymů. Tablety se polykají celé a zapijí se větším množstvím (200-250 ml) vody.<!–

Upravili jsme také složení enzymů v tabletách ENZYM. Tablety ENZYM jsou menší a lépe se polykají. Aktivita enzymů zůstala stejná nebo je vyšší než v původní formuli.

Enzymy s rostlinnými extrakty

Boswellia
Curcumin
Salicin
Aescin

Papain
Bromelain
Trypsin
Rutin

Doplněk stravy Profi Fyto+Enzym® je komplexní a posílený enzymatický přípravek. Obsahuje unikátní kombinaci enzymů s rostlinnými extrakty. Má snadné a pohodlné užívání (4-6 tablet/den) a dostupnou cenu (od 26 Kč/den). Obsažené rostlinné extrakty příznivě působí na klouby, svaly, mikrocirkulaci krve a celkovou fyzickou pohodu. Pro rychlejší a hladší návrat do běžných životních aktivit a činností.

Navštivte náš

CzechEnglish