Články

Herečka Klára Cibulková: Co mi pomohlo překonat vleklé potíže a trápení?

Herečka Klára Cibulková: Co mi pomohlo překonat vleklé potíže a trápení?

Možná to znáte. Trápí vás dlouhodobá zdravotní situace a na její řešení nemáte čas?

Herečka Klára Cibulková se nám svěřila se svým příběhem a také s tím, že našla řešení, které vyzkoušela a může vám ho doporučit.

„Točila jsem se v začarovaném kruhu svého zdravotního stavu. V každodenním zápřahu jsem neměla čas situaci řešit s urologem a zavařila si tak na dlouhodobé potíže. Nevěděla jsem, jak z toho ven a hledala jsem, co by mi pomohlo podpořit moji odolnost. Až mi blízký přítel, který je lékař, doporučil PRAGOMED ProfiFyto+Enzym. Každý den zkouším v divadle, večer mám představení a do toho natáčení nebo dlouhé hodiny ve studiu. PRAGOMED ProfiFyto+Enzym mi pomáhá překonat období velké zátěže a umožňuje mi být stále v pohybu a cítit se fit.

číst více
Potřebujete se dát do kondice po náročné zdravotní situaci?

Potřebujete se dát do kondice po náročné zdravotní situaci?

Chci být silná a zdravá pro sebe i svoje děti

„Jako matka a zaměstnaná žena jsem v kolotoči několika směn denně. Přiběhnout z práce, uklidit, vyprat, navařit, obstarat děti, jejich školu i kroužky. Zůstat zdravá je pro mě zásadní věc. Do toho jsem musela opakovaně navštěvovat gynekologa, což mi zkomplikovalo život. Jak se dá zvládat práce, domácnost a lítání po doktorech? Měla jsem pocit, že na mně spočívá všechna tíha světa. PRAGOMED Profi Fyto+Enzym mi pomáhá to všechno zvládnout. Podporuje mou odolnost a obranyschopnost, cítím se teď silná a spokojená.“
Martina, 42 let, Hradec Králové

číst více
Řešíte akutně nebo dlouhodobě svůj zdravotní stav?

Řešíte akutně nebo dlouhodobě svůj zdravotní stav?

Přečtete si příběh MUDr. Jiřího Musila z české lékařské rodiny, který vyvinul nový unikátní doplněk stravy PRAGOMED ProfiFyto+Enzym pro lidi, kteří chtějí žít plnohodnotný a kvalitní život. Využil své lékařské znalosti a vytvořil originální kombinaci důležitých enzymů a přírodních extraktů, které se navzájem velmi vhodně posilují a doplňují svým účinkem na lidský organismus.

číst více