Řešíte akutně nebo dlouhodobě svůj zdravotní stav?

Přečtete si příběh MUDr. Jiřího Musila z české lékařské rodiny, který vyvinul nový unikátní doplněk stravy PRAGOMED ProfiFyto+Enzym pro lidi, kteří chtějí žít plnohodnotný a kvalitní život. Využil své lékařské znalosti a vytvořil originální kombinaci důležitých enzymů a přírodních extraktů, které se navzájem velmi vhodně posilují a doplňují svým účinkem na lidský organismus.

PRAGOMED ProfiFyto+Enzym obsahuje důležité enzymy obohacené o přírodní extrakty pro zesílení účinku

MUDr. Jiří Musil, lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.

„Jsem s lidmi v každodenním kontaktu a vnímám jejich problémy a zkušenosti. Největší odměnou je pro mě jejich spokojenost. Jsem rád, že jim PRAGOMED ProfiFyto+Enzym pomáhá a zlepšuje kvalitu jejich života. Jako odborník se denně setkávám s lidmi, kteří jsou v obtížné životní situaci. Většinou se potřebují z akutní situace rychle vrátit k normálnímu životu nebo se snaží vymanit ze začarovaného kruhu dlouhodobého trápení. Do mojí urologické poradny dostávám mnoho dotazů, kde si zejména ženy stěžují na vleklé a opakující se obtíže, které významně snižují kvalitu jejich života.

Hledal jsem proto způsob, jak těmto lidem účinně pomoci. Ponořil jsem se do klinických studií a zároveň se nechal inspirovat Matkou přírodou a sestavil jsem originální recepturu, která kombinuje oblíbené enzymy s přírodními extrakty. Díky tomu je přípravek velmi účinný a přináší rychlou úlevu. Podporuje přirozenou odolnost a obranyschopnost organismu, což v poslední době ocení většina z nás, a přitom je velmi dobře snášený i při dlouhodobém užívání. Přípravek jsem pojmenoval PRAGOMED ProfiFyto+Enzym, abych zdůraznil výjimečnou kombinaci účinných látek. Myslel jsem především na to, aby lidé užívali tento prostředek rádi a aby jim rychle pomohl. Také jsem si přál, aby se lidé osvobodili od nutnosti polykání desítek tablet denně, což je pro lidi jednak velmi nekomfortní a jednak to bývá spojeno se zažívacími problémy. PRAGOMED ProfiFyto+Enzym zaručuje pohodlné dávkování, protože se užívá jenom 4-6 tablet denně, takže je přípravek velmi dobře snášený a není tak nutné omezovat svoje běžné aktivity.

PRAGOMED ProfiFyto+Enzym obsahuje důležité enzymy obohacené o přírodní extrakty pro zesílení účinku
PRAGOMED ProfiFyto+Enzym obsahuje důležité enzymy obohacené o přírodní extrakty pro zesílení účinku

Zároveň jsem chtěl, aby byl PRAGOMED ProfiFyto+Enzym ekonomicky dostupný pro všechny, kteří takový přípravek potřebují a nikdo už nemusel platit několik tisíc Kč za měsíční užívání enzymů. Užívání PRAGOMED ProfiFyto+Enzymu vyjde pouze na 25-30 Kč denně. Všichni si ho mohou jednoduše koupit na našem e-shopu (www.pragomed.cz) nebo na e-shopu BENU (www.benu.cz) a v síti BENU lékáren po celé ČR.

PRAGOMED ProfiFyto+Enzym je prostředek na podporu normálního fungování organismu a mám radost, že jej mnozí mí kolegové s úspěchem využívají i v dalších oborech jako např. ortopedie, traumatologie, chirurgie, plastická chirurgie, gynekologie, všeobecné lékařství, imunologie, ORL aj. Navíc je přípravek k dispozici v době, která je velmi náročná pro zdraví celé populace a pomáhá mnoha lidem k životnímu restartu. Z vlastního průzkumu, který jsem provedl mezi lidmi, kteří PRAGOMED ProfiFyto+Enzym užívali, hodnotilo 82 % lidí velmi pozitivně účinnost přípravku a 92 % lidí velmi dobrou snášenlivost.“

PRAGOMED ProfiFyto+Enzym obsahuje důležité enzymy obohacené o přírodní extrakty pro zesílení účinku

Hlavní výhody PRAGOMED ProfiFyto+Enzym

 

  • Silný a rychlý účinek díky unikátní kombinaci
  • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
  • Velmi dobrá snášenlivost a tolerance
  • Dostupná a rozumná cena pro každého
  • Ke krátkodobému (intenzivnímu) i dlouhodobému užívání

PRAGOMED ProfiFyto+Enzym je výjimečný enzymatický přípravek se silným a rychlým účinkem díky unikátní kombinaci oblíbených enzymů s přírodními extrakty a zároveň dobrou snášenlivostí za rozumnou cenu.

Nakupujte zde:

www.pragomed.cz

Kamenná prodejna PRAGOMED, Štefánikova 28, Praha 5, T: 725 752 369

www.benu.cz

Síť lékáren BENU po celé ČR.

Navštivte náš